Paslanmaz Çelik Halat Kullanım Alanları

Ocak 23,2019

Paslanmaz Çelik Halat Kullanım Alanları

Paslanmaz Çelik Halat sağlamlığı, uzun ömürlü olması ve şeklinin bozulmamasından ötürü yaygın olarak kullanılmaktadır. Paslanmaz Çeliğin Kullanım Alanları çoğunlukla ağır sanayi ve hata olasılığının yaşanmaması istenilen yerlerde kullanılır. Hayati bir risk taşıyan yerlerde kullanılması zorunlu kılınmıştır. Paslanmaz Çelik Halat normal çelikten yapılan halata göre kat kat kaliteli ve sağlam olmaktadır. Normal çelikten daha da maliyetli olmaktadır. İnsanlar genellikle ucuz diye normal çeliği tercih eder ama bu kararlarından belirli bir zaman sonra memnun kalmazlar. Çünkü Paslanmaz Çelik Halatın Kullanım Ömrü normal çeliğe göre kıyaslandığında daha avantajlı olmaktadır

Paslanmaz Çelik Halat Kullanım Alanları genellikle,

-Vinç Kablolarında

-Kule Vinçlerde

-Madencilikte

-Arazi alanlarında

-Tramvayların içinde ve üstündeki tellerde

-Asansör taşıma halatlarında

-Petrol ve doğal gaz çıkarımında ve benzeri birçok farklı alanda kullanılmaktadır.

 

Halat seçimi yapılacak işe ve kullanılacak alana göre değişmektedir. Paslanmaz Çelik Halat Seçimi yapılırken kullanılacak alanın durumuna göre seçilmelidir. Normalden farklı alanlar için özel olarak çelik halat üretimleri bulunmaktadır.

Çelik halat yapımında kullanılan malzemenin yapısı da önemlidir. Çünkü bu malzeme performansı direk olarak etkiler. Bu yüzden çelik halat alırken aldığınız yer bilindik ve güvenilir bir yer olmalıdır.

Altın Kural Metal uzun yıllardın paslanmaz çelik ve türevlerini üretmektedir. Bizim tek gayemiz müşteri memnuniyetidir. Yaptığımız işte buna dikkat eder ve üretimlerimiz sonuçlandığında tekrar tekrar kontrol süreçlerinden geçiririz.

Hizmetini verdiğimiz Paslanmaz Çelik Halatlar ısıya, kopmaya ve bozulmaya karşı dayanıklıdır.

 

Daha fazla detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçiniz. İrtibat Tel: 0 212 577 54 40

Yorumlar


Sizde Yorum Yazın