Kaynak Teli

Ocak 28,2019

Kaynak Teli

Kaynak Teli

Altın Kural Metal olarak sizlere Kaliteli Kaynak Teli hizmeti vermekteyiz. 20 yılı aşkındır sektörde öncü olan Altın Kural Metal’in üretim çeşitlerinden biri de Kaynak Teli olmaktadır.

Kaynak işlemleri yapılırken en iyi performansı almak için tel seçiminin büyük önemi vardır. Bu yüzden kaynağın uygulanacağı malzemeye, tekniğe ve kaynak ölçütlerine uygun tel seçilmelidir.

Bunun farkında olan Altın Kural Metal müşterilerine en iyi başarıyı sağlaması için farklı Kaynak Tellerini istenilen kalitede üretmektedir. Bunlar;

Gaz Altı Kaynak Telleri, Argon Kaynak Telleri, Toz Altı Kaynak Telleri ve Özlü Kaynak Telleridir. Alaşımlı çelik, alaşımsız çelik, paslanmaz çelik, bakır alaşımları, dökme demirler, sert kaynak aşamaları gibi farklı türleri ve çeşitleri olan kaynak terleri türleri de bulunmaktadır.

Kaynak Teli seçiminde kullanılacak alana ve malzemeye uyacak doğru tercihi yapmak çok önemlidir. Burada Altın Kural Metal ile iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz.
 

Uzman ekimizle yaptığımız çalışmalarda tek gayemiz müşteri memnuniyetimizdir. Bu yüzden ürettiğimiz metal çeşitlerinde kaliteden ödün vermemekteyiz. Üretim birimlerimizle ilgili her ürünün ayrı bir bölümü bulunmakta ve bu ürün ile ilgili ustalarımız bulunmaktadır.

Kaynak Teli kullanımı önemsenmediğinde birçok kez masraf çıkarabilmektedir. Çıkardığı masraftan daha önemli olarak ağır hasarlı kazalara sebebiyet vermektedir. Bu yüzden kullandığınız kaynak telini iyi seçmeli ve uygulamalısınız. Altın Kural Metal olarak Kaynak Telinde bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü ederiz.

Daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçiniz. İrtibat Tel: 0 216 577 54 40 / 0 216 577 84 40

 

Yorumlar


Sizde Yorum Yazın