Metal Üreticileri

Şubat 11,2019

Metal Üreticileri

Altın Kural Metal sizlere uzun yıllar boyunca hizmet vermektedir. Üretimlerini bilgi birikimlerinden ve profesyonel kadrosuyla birlikte gerçekleştirdiğinden her zaman tercih edilen konumdadır.

Üretimlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmekte olup istenilen kalitede istenilen metali üretebilmektedir.

Metal üretimi önem gerektirmektedir. Her firmadan satın alınmaz köklü ve güvenilir bir firmadan alınmalıdır.

Biz teknolojiyi yakından takip etmekte ve sizlere ürettiğimiz metallerde olabildiğince maksimum kaliteyi sağlamaktayız.

Bunun yanı sıra çalışanlarımıza gerekli eğitimleri sürekli olarak vermekteyiz. Yapılan işçilikte herhangi bir hata ile karşılaşmamanız için gerekli kontrolleri gerçekleştirmekteyiz. Sizde profesyonel olarak metal ürünlerini satın almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

İstanbul da bulunan şirketimizde üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’nin her yerine gönderim sağlayabilmekteyiz. Müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek gerekli ihtiyaçlarını bize bildirmeleri ile kısa sürede bu ihtiyaçları karşılamaktayız.

Altın Kural Metal olarak hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Bu şekilde çalıştığımızdan da lider firma olmaktayız.

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İrtibat Tel: 0 216 577 54 40 / 0 216 577 84 40

Sizlere verdiğimiz hizmetler;

Paslanmaz Çelik, Paslanmaz Mesh, Paslanmaz Halat, Kaynak Teli, Paslanmaz Çelik Saç, Karbon Çelik, Karbon Çelik Saç, Tel Bükme Makineleri, Tel Bükme Makinesi, Şerit Makineleri, Yay Makineleri, Yay Makinesi, Paslanmaz Çelik Boru, Paslanmaz Çelik Fiyatları, Paslanmaz Çelik Boru Fiyatları, Yaylık Tel, Kaynak Teli, Çelik Saç, Çelik Tel, Yay Çeliği, Çelik Yay, Multi-from Makine, Şerit ve Tel İşleme Makinesi, Flexible Hortum, Matkap Uçlu Vida, Klips, Isıya Dayanıklı Tel, Aside Dayanıklı Tel, SG2 gazaltı kaynak teli, Özlü Kaynak Teli, Özel Üretim Tel ve Şerit Makineler, Paslanmaz Çelik Çivi, Tel Açma Sehpası, Tel Doğrultma, Pah Kırma