Tel Bükme Makinesi

Tel Bükme Makinesi

Tel Bükme Makinesi


Tel Bükme Makinesi, herhangi bir teli 180 derece içinde üçgen, dörtgen, halka ve bazı düzensiz şekiller vb. gibi farklı biçimlerde bükebilir Tel Bükme Makinesi, inşaat ve yapı endüstrilerinde geniş bir kullanım alanına sahiptir. Altın Kural Metal Tel Bükme Makineleri, bu makinenin yüksek bir üretkenlik ve güçlü bir dayanıklılığa sahip olduğunu vaat eden sargılı çubukları işlemek için üç doğrultma, bükme ve kesme programına sahiptir. Böylece makinelerimizin sert ve rekabetçi pazarında birçok avantajı vardır.

 

Tel Bükme Makinesi Nasıl Çalışır?

Tel Bükme Makinesinin çalışma prensibini biliyor musunuz? Anlamak basit ve oldukça kolaydır. Sargılı inşaat demiri, işleme girişinden makineye beslenebilir. Ardından sürüş motoru ileriye doğru itecektir. Daha sonra çubuklar yatay ve dikey olarak düzleştirilecektir; ve bu süreç düzenli ve ayrı ayrı devam edecek. Yukarıdaki işlemden sonra, bükme programı, düzleştirilmiş donatıyı, daha önce belirlediğimiz sayısal bir şekle, sayısal kontrol panelinden geçirir. Aslında, sayısal paneldeki beş köşeli yıldız gibi formları farklı ihtiyaçlara göre ayarlayabiliriz.

CNC Tel Bükme Makinesi özellikli ürünlerimizden biridir. Farklı tipteki tel bükücülerimiz arasındaki fark esas olarak farklı sürüş motorlarına düşüyor. Bir tür tel makinenin motoru hava ile tahrik edilir; ve diğer sürüş motoru hidrolik cihazı kullanır. Hava motoruyla donatılmış makineler için, hava motorunun kuvvetini artıran nispeten küçük bir cihaz daha vardır.

 

Teklifler ve Destek

Tel Bükme Makineleri konusunda detaylı bilgi sahibi olabilmek ve firmamızdan en uygun fiyat ve teklifleri alabilmek adına lütfen (0216) 577 54 40 numaralı müşteri destek hattımızı arayarak tüm soru ve sorunlarınızı giderebilirsiniz.