Şerit ve Tel İşleme Makinesi Nedir?

Temmuz 24,2018

Şerit ve Tel İşleme Makinesi Nedir?

Tel bükme makinelerimizin yanı sıra bir dizi otomatik şerit bükme ve tel işleme makineleri de bulunmaktadır. Bükme makinalarımızda, CNC tek kafalı besleme tarzı makinelerin yanı sıra tel ve şerit için bükücüler bulunmaktadır. Altın Kural, özel çalışma hücreleri veya silecek kolları ve özel çubuklar gibi özel projeler üretebilmektedir.

Altın Kural Metal yassı bükme makineleri, Endüstri 4.0 gereksinimleri kullanılarak üretilmiştir. CNC şerit bükme makinelerimiz, yüksek hızlı bir Ethernet ağı üzerinden haberleşebilen endüstriyel bir PC ile çalışır. Herhangi bir sorunun hızlı bir şekilde teşhis edilmesi için makinelerimizin her alanında tam bir dijital döngü üretiyoruz. Her servo motor, kesinlikle yapamayacağınız mutlak enkoderler ve geri besleme ile birlikte gelir. Bu, verimliliği önemli ölçüde artırabilir.

 

Yazılım ve Programlar

Her erişim kontrol sistemi, daha az çarpışma olabileceğinden ve makinelerimizin pazarda kullanım için en emniyetli olduğundan emin olmak için geliştirilmiş güvenlik özelliklerine sahiptir. Tüm bükme makinelerimiz için en iyi yazılımlardan biri olarak kolay programlamayı kullanıyoruz. Bu sağlam araç setini kullanmak, üretimi optimize etmek ve en basit iş süreçlerinden bazılarına herhangi bir tasarım yazılımından erişmek için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlayacaktır. Gemide 3 boyutlu simülasyonlar, parametrik ayarlamalar yapabilir, 3 boyutlu dosyaları kolayca alabilir ve çarpışma kontrolleri yapabilirsiniz.

 

Konuşmaktan Çekinmeyin

Elde ettiğimiz modellerin listesini kontrol ettiğinizden emin olun veya detaylar için bizimle iletişime geçmekten asla çekinmeyin.

Yorumlar


Sizde Yorum Yazın