Paslanmaz Mesh

Kasım 24,2018

Paslanmaz Mesh

Paslanmaz Çeliklere Giriş

Bunu fark edemezsiniz, ancak çelik aslında bir alaşımdır. Çeliği yerden çekemezsin. Demir ve diğer çeşitli öğeleri kullanarak yapmak zorundasınız. Çelik üretiminin büyük bir çoğunluğu karbon çeliği içindir - ki bunu tahmin edersiniz, demir ve karbon.

Ne yazık ki, demir sağlam ve sağlam olsa da, aynı zamanda çeşitli amaçlarla kullanılmasını zorlaştırabilen kolayca paslanır. Paslanmaz çeliği bu kadar özel kılan şey, paslanmaya karşı dayanıklı nitelikler sunmasıdır.

Paslanmaz mesh çelik, demir ve en az% 11,5 oranında kromdan oluşur. Genellikle karbon, silikon, manganez ve muhtemelen nikel ve molibden gibi diğer elementleri içerir.

Krom, normal çeliği paslanmaz çeliğe dönüştüren sihirli bir malzemedir. Krom neden bu kadar önemlidir? Bahsedildiği gibi, demir, kullanım için elverişsiz hale getiren, talihsiz bir paslanma alışkanlığına sahiptir.

Paslanmaz basitçe, çeliğin havaya veya neme maruz kaldığında okside olduğu anlamına gelir. Demir paslanmaya başladığında, çabucak çözülebilir ve zayıflayabilir. Paslanmaz çelikte, krom aslında oksitlenir, ancak bu pasif film daha fazla aşınmayı önlemeye yardımcı olur.

Paslanmaz mesh çelik olduğu değil paslanmaya dayanıklı, ama kesinlikle o derece kullanışlı tel örgü seçenek yapar standart karbon çelik, daha az hızla paslanır.

2 × 2 Mesh .063 ″ Tel .437 ″ Açılış% 76,4 OA

Belirtildiği gibi, paslanmaz çelik tel örgü en popüler tel örgü ürünümüzdür. Sebebi belli. Paslanmaz çelik sağlam, sağlam ve güvenilirdir. Ayrıca paslanmaya dayanıklıdır. Müşterilerimizin birçoğu çit ve güvenlik bariyerlerini kurmak için tel kafesimizi kullanıyor. Diğerleri bahçe ya da inşaat için kullanırlar. Tüm bu kullanımlar için, müşterilerimiz özellikle yağmurla ya da sprinklerlerle vurulduktan sonra zamanla oksitlenecek ve paslanacak bir metal istemezler.

Paslanmaz mesh çelik tel ağımız veya sunduğumuz diğer farklı metal alaşım seçenekleri hakkında daha fazla sorunuz var mı? Bütün sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız. 

 

 

Yorumlar


Sizde Yorum Yazın