Paslanmaz Mesh Kullanımın Nedeni

Temmuz 28,2019

Paslanmaz Mesh Kullanımın Nedeni

Paslanmaz Mesh Faydaları

 

Paslanmaz mesh çeşitli kullanımları ve faydaları vardır . Sıklıkla tarım, sanayi ve inşaat alanlarında kullanılmaktadırlar. Altyapı projeleri, ticari siteler ile birlikte birçok yerleşim alanı buna dahil edilmiştir. Sadece bu değil , yüzme havuzları, baca odaları, tüneller ve otoparkların yapımında paslanmaz mesh  örgü kullanılmıştır. Mesh, aynı zamanda bir çok güvenlik amacı ile de kullanılmaktadır. İnsanların içinde bulundukları bina içinde güvende kalmalarına yardımcı olur. Amacına uyacak şekilde çeşitli stil ve türlerde gelir ve renklere sahiptir. Aynı zamanda farklı yükseklikler de mevcut. Çoğu yerde bulunur. Bu ürünleri Altın Kural Metal' dan temin edebilirsiniz.

Sadece güvenlik sektöründe değil, başka yerlerde de faydalıdır. Genellikle kemirgenlere, zararlılara ve genellikle evi istila eden ve mikroplarını geride bırakan diğer hayvanlara karşı bir koruma biçimi olarak kullanılmıştır. Burada da paslanmaz mesh kullanılmıştır.

Paslanmaz mesh inşaat amaçlarıyla da kullanılmıştır. Yolların ve otoyolların döşenmesi bunun önemli bir parçasıdır. Bazen havaalanı yolları da kaynaklı kafes yardımı ile inşa edilir. Genelde insanlar bunu, güç ve dayanıklılık sağlamak için bazı döşemeler ile birlikte beton zeminler yapmak için de kullanmaktadır. İnşaat amaçlı kullanılan birçok anti-tel kafes vardır, ancak herhangi bir pas veya korozyona neden olmaz. Paslanmaz mesh'i böylelikle her alanda görebilme şansına sahip oluyoruz.

Paslanmaz Çelik

Paslanmaz çelik, korozyon önleyici özelliklerinden dolayı değerlidir ve tüm modern güvenlik ekranlarının yapımında paslanmaz çelik ağ kullanılmıştır. Paslanmaz çelik, nikel, titanyum, alüminyum, bakır, azot, fosfor ve selenyum içeren diğer bileşenlerle birlikte esas olarak demirden oluşan bir alaşımdır. Ancak paslanmaz çeliğe korozyon önleyici özellikleri veren bileşen, toplam bileşiminin en az% 10.5'ini oluşturan kromdur.

Krom, oksijenin demirin yaptığı gibi reaksiyona girer ve sırrı, az miktarda oksidasyona neden olur, bu daha sonra paslanmaz çelik yüzeyinde, genellikle sadece birkaç molekül kalınlığında çok ince bir film oluşturur. Bu film yüzeye yapışır ve daha fazla oksitlenme ve korozyona karşı etkili bir bariyer oluşturur.

Sizlerde paslanmaz çelik ve paslanmaz mesh ürünlerini temin etmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.