Paslanmaz Çelik Sac

Paslanmaz Çelik Sac

Paslanmaz Çelik Sac


Paslanmaz Çelik Sac, en yaygın olarak kullanılan Paslanmaz Çelik formlarından biridir ve çok çeşitli uygulamalar için parça ve ürünler üretmek için kullanılır.  Geniş ürün yelpazemizde Paslanmaz Çelik Sac ve Saclar sunuyoruz. Paslanmaz Çelik Sac Tip 304 ve Tip 316'de mevcuttur. Tip 304 kolayca rulo olarak şekillendirilebilir veya bükülebilir ayrıca mükemmel korozyon direnci ve kaynaklanabilirlik onu en popüler sınıflardan biri yapar. Tip 316, çukur tipi korozyona karşı daha fazla direnç sağlayan yüksek bir korozyon direncine sahiptir. Tip 316 için tipik kullanımlar, deniz, kimyasal, kâğıt, tekstil ve paslanmaz çelik backsplash gibi gıda servis uygulamalarını içerir. Paslanmaz Çelik Sacımız, kaynak sonrası korozyonu önlemeye yardımcı olan çift sertifikalı 316 / 316L'dir.

Paslanmaz Sac kullanılarak üretilen ürünlerin iyi performans gösterdiğinden emin olun. Bunlar arasında bağlantı elemanları ve bağlantı elemanlarından lavabo ve kanalizasyonlara, tanklara kadar damgalanmış ve işlenmiş ürünler bulunur. Tüm endüstrilerde, özellikle kimyasal, petrokimyasal ve gıda işleme, taze ve tuzlu su deniz, motor ve motor gibi aşındırıcı ve yüksek ısı ortamlarında kullanılır.

Altın Kural Metal, 304 / 304L, 316 / 316L tip Paslanmaz Çelik Sac sunuyor. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.