Paslanmaz Çelik Rulo Sac

Paslanmaz Çelik Rulo Sac

Paslanmaz Çelik Rulo Sac

Paslanmaz Çelik Rulo Sac

Paslanmaz çelik rulo sac birçok endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır. Altın kural Paslanmaz çelik, güvenli bir kenar ile üretilebilir veya müşteri gereksinimlerine uyacak şekilde salınabilir.

Paslanmaz çelik  rulo sac tipik kullanım alanları arasında ısı eşanjörleri, ısıtma elemanları, esnek borular, filtrasyon cihazları, çatal-bıçak ürünleri, yaylar ve cerrahi aletler bulunmaktadır.

Paslanmaz çelik sac / levhamız bir çok serilerde mevcuttur. Her türün kendine özgü özellikleri vardır. En popüler kaliteler, kolayca yuvarlanabilen veya şekillendirilebilen ve mükemmel korozyon direnci ve kaynaklanabilirliğinden dolayı, en popüler kalitelerden biridir. Korozyon direncini artıran ve çukur korozyona karşı daha büyük bir direnç sağladığı için asidik ortamlarda özellikle etkili olan bir molibden içeren bir alaşımdır. Titanyum ilavesiyle çeşidi olup, taneler arası korozyona dayanıklıdır ve mükemmel kaynak yapılabilirliğe sahiptir.İyi bir korozyon direnci sunan ve ağırlıklı olarak ev ve yiyecek endüstrilerinde kullanılan ferritik bir paslanmaz çelik alaşımdır.