Paslanmaz Çelik Mesh

Paslanmaz Çelik Mesh

Paslanmaz Çelik Mesh


Paslanmaz Çelik Mesh, malzemeye özel olarak uyarlanmış dokuma teknolojisi kullanılarak üretilen tel örgüdür. Kullanılan teller, Paslanmaz Çelik alaşımına bağlı olarak 12µm ila 7mm arasında bir çapa sahip olabilir.

Kullanılan Paslanmaz Çelik Alaşımlar, kullanım alanlarının korozyon, sıcaklıklar ve mukavemet açısından belirlenmesinde çok önemlidir. Şu anda mevcut olan Paslanmaz Çelik malzemeler ve alaşımları, aşırı derecede korozif ortamlarda ve çok yüksek sıcaklıklara maruz kalan uygulamalarda kullanılabilir. Paslanmaz Çelik Mesh tipine tam olarak uyarlanmış olan kaynak, lehim, yapıştırma ve sinterleme teknolojileri ile daha da iyileştirme yoluyla özel olarak geliştirilmiş filtre elemanlarına işlenebilir.

Paslanmaz Çelik Mesh ürünlerimiz korozyona karşı yüksek düzeyde koruma sağlar. Standart sınıf 304 Paslanmaz Çelik veya daha yüksek kalite sınıf 316 Paslanmaz Çelik sunabiliriz.

316 Kalite Paslanmaz Çelik, bir tuzlu su veya kıyı ortamında kullanılacaksa korozyona karşı direncini arttırmak için ilave edilmesi gereken molibden içerir.

Sorgulama için lütfen (0216) 577 54 40 numaralı telefondan satış ekibimizi arayın.