Isıya Dayanıklı Tel

Isıya Dayanıklı Tel

Isıya Dayanıklı Tel


Fiberglas Isıya Dayanıklı Tel, ceketli veya yüksek sıcaklıklı ortamlarda ekstra direnç sağlamak için tercih edilir. Farklı malzemeler 1200 ° F - 1400 ° F'ye kadar sıcaklıklara dayanıklı olabilir. Yüksek sıcaklığa sahip örgülü fiberglas kılıfı, sıcaklıkları saptamak veya kapamak amaçla kullanılır. Kablo demetlerine veya hortumlara zarar vermelerini önlemek için bir reçine malzeme ile kaplanmış ağır bir kılıftır.

Tru-fit cam elyaf, yıpranmayı, tozlanmayı azaltmak ve kullanılabilirliği ve performansı iyileştirmek için ısıl işlem görmüş ve akrilik bir bağlayıcı ile infüze edilmiş örgülü bir cam elyafı kılıfıdır. Silikon ceketli yüksek sıcaklıklı kılıf, sabit yüksek sıcaklıklardan korunmanın zorunlu olduğu yarış ve diğer sektörlerdeki profesyonellerin ilk bu türdeki Isıya Dayanıklı Tel tercihi.

Geçirgen olmayan, ağır silikon kaplama, aşırı ısı, açık alev, erimiş sıçrama ve kaynak kıvılcımlarının neden olduğu hasarlardan korurken sıkı kıvrımları takip edecek kadar esnektir. Aluminize cam elyaf yüksek sıcaklık boruları, teller, hortumlar veya kablolar arasında termal bir tampon ve bunları çevreleyen yüksek ortamlı bir ortam oluşturur. Onu yansıtarak radyant ısıdan üstün koruma sağlar.