Hakkımızda

Ana Sayfa / Kurumsal

Hakkımızda

Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak.

Altın Kural Metal Kimdir?

 

Birçok kurumun aradığı en önemli şeye yani tecrübeye sahip olan Altın Kural Metal sizlere profesyonel bir ekip ile hizmet etmektedir. Başta Firma Sahibi Mehmet Murat Beyin 20 yılı aşkın bilgi birikimi gerekse diğer arkadaşlarımızın firmamıza kattığı tecrübeler sizlere ciddi katkılar sağlayacaktır.  

 

Altın Kural Metal olarak Paslanmaz Çelik Hammadde Tedariği ve satışı yapmaktayız. Tedarik etmiş olduğumuz ürünlerimiz arasında; Çelik Tel, Rulo Sac, Çelik Filtre/Elek Teli , Paslanmaz Kaynak Teli , Paslanmaz Halat , Paslanmaz Çubuk  bulunmaktadır. Hammadde dışında üretiminiz için gerekli CNC Tel ve Yay Form Makineleri , Tel Bükme Makineleri ve Şerit Makineleri de ürünlerimiz arasındadır.

Altın Kural Metal uluslararası pazarda sizi güvenle temsil ederek sizin verimliliğini arttıracak bir oluşumdur.

 

Hedeflediğimiz konum kesinlikle sektörde hak ettiğimiz yeri almak ve siz değerli müşterilerimize kendi uzmanlık alanımız olan metal başlığı altında ciddi katkılar sağlamaktır.

 

Altın Kuralımız  Müşteri Memnuniyeti olup Bizimle çalışan her bir kurum bizim için çok değerlidir.

 

MİSYONUMUZ

 

Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak.

VİZYONUMUZ

 

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.