Değerlerimiz

Home / About

Değerlerimiz

 

Altın Kural Metal olarak en önem verdiğimiz değerimiz elbette ki müşteri memnuniyetimizdir. Öyle ki bir müşterimiz dahi bizden memnun olmaması demek bizim için çok önemlidir. Birçok firmanın aksine önceliğimiz kesinlikle para kazanmak değil insanların güvenini kazanmaktır.  Altın kural metal için müşteri güveni birincin önceliğimizdir.

 

Tutku

Her şeyden önce işimizi tutku ile yapıyoruz. Gerek kendimize gerekse işimize saygımızdan dolayı her daim tutku ile işimize sarılmaktayız.  Yenilikçi çözümler üreterek her daim yeni tutkulu sebepler bulmaktayız. Yeni fikirler ile tutkumuzu her daim yenileriz.

 

Saygı

Başta müşterilerimiz olmak üzere, tedarikçilerimiz, iş ortaklarımız, çalışan arkadaşlarımız olmak üzere herkese saygılı olmak bizim için çok önemlidir. Çünkü ne kadar saygı duyarsak o kadar saygı görürüz. Bu da Altın Kural Metal için önem arz eden bir konudur. En küçük müşterimizden en büyük müşterimize kadar herkes bizden eşit saygı görmektedir.

 

Dürüstlük

Her ne kadar kendimizi övmek istemesek te kesinlikle dürüst olmak Altın Kural Metalin doğasında var. Aksi halde hedeflerimize ulaşmamız mümkün değil. İş yaptığımız herkese dürüst davranmak izim tabiatımızda olmak zorunda.  

 

 

Disiplin

Sonuçlara odaklanır, her zaman azim ve kararlılıkla bizi başarıya götürecek çözümleri ararız. Alınan kararlara ve planlanan sürelere uyarız. Bir karar alındığında ona tam destek veririz. Çalışmalarımızı en önemli konular üzerinde yoğunlaştırır, hızlı ve tutarlı bir şekilde uygulamaya geçeriz. Şirket bünyesindeki örnek uygulamaları aktif olarak paylaşır, performansımızı geliştirmek için sürekli fırsatlar ararız. Şirket çıkarlarını bireysel menfaat ve bölüm çıkarlarının önünde tutarız.