Aside Dayanıklı Tel Nedir?

Ağustos 04,2018

Aside Dayanıklı Tel Nedir?

Aside Dayanıklı Tel konusunda aşındırıcı kimyasallara ve yüksek sıcaklıklara dayanabilecek kaliteli ve güvenilir bir ürüne ihtiyaç duyduğunuzda, Altın Kural® # 1 seçimdir. Firmamızın patentli floropolimer ceket ve izolasyonu, sert kimyasallara, yüksek ısıya ve hatta aşırı soğuğa dayanabilir. Bu ısı kabloları için sıcaklık aralıkları 200 ° C'ye kadardır.

Altın Kural, ısıtma kablosunun küçük alanlara sığmasına izin veren azaltılmış çap tasarımını vurgulayan eksiksiz bir boyut yelpazesine sahiptir. Floropolimer ceketi aynı zamanda aşınmadan mükemmel koruma sağlar ve ürünün kanaldan çekilmesini kolaylaştırır. Yüksek ısı ortamları için doğru ısı izleme kablosunun seçilmesi gereksiz yedekleri azaltır ve arıza süresini önler.

Ek ısıya dayanıklı özelliklere sahip daha yüksek sıcaklık (+ 150 ° C) kablolar arıyorsanız, Altın Kural® kablo ürün ailesini keşfetmek isteyebilirsiniz. Yüksek ısı performansı için endüstri standardı ürünler satışa sunulmaktadır.

Aside Dayanıklı Tel ve kablo ürünleri hakkında daha fazla bilgi için uzmanlarımızla iletişim kurun. Endüstriyel uygulamanız için en iyi kablo çözümünü seçmek için doğru yönde size kılavuzluk ederler.

 

Kimya Endüstrisi ve Aside Dayanıklı Tel

Kimya endüstrisi, hammaddeleri (petrol, doğal gaz, hava, su, metaller ve mineraller) ev ve sanayi temizleyicileri, polimerler, gübreler ve farmasötikler gibi 70.000'den fazla ürüne dönüştürmekle sorumludur.

Günlük kimyasalları üretmek için kullanılan prosesler sadece esnek olmayan, yağlara, asitlere, bazlara ve diğer sert malzemelere dayanıklı kablolar gerektirir. Tutarlı bir iş akışını sürdürmek için kablolarımız bu olumsuz çalışma koşullarında çalışmak için çok uygundur.

Özel uygulamanız için en iyi ürünleri tanımlamanıza ve sahip olabileceğiniz soruları yanıtlamanıza yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz.

Yorumlar


Sizde Yorum Yazın